روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

محبوب ترین مطالب

دیشب دخترا دعوا کردن

چهارشنبه, ۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۰۴ ب.ظ

از مسجد اومدم بیرون. هفت هشتا دختر بازی میکردند. همه چادر مشکی به سر . اما معلوم بودکه کلاس سوم و چهارم هستند. یه دخمل ناز با یه لباس خانگی بلند - چیزی مثل قبلا که تا سر زانو بود - و موهای طلایی که دم اسبی اونا رو بسته بود اومد جلو و گفت عمو عمو این دخترا با من بازی نمیکنن. وای من دلم اتیش گرفت. مخصوصا که بعد روضه هم بود. گفتم عیب نداره دختر خانم. بعد ب دخترا گفتم دخترای خوب با این خانم دختر گل هم بازی کنید. گفتن که نه اون با مادوست نمیشه. گفتم نه دیگه دوست میشه . یه دختر گفت اقا اگه این بیاد تو بازیمون من اصلا بازی نمیکنم.

حالااین یکی دیگه قهر کرد.

گفتم نه تو هم قهر نکن. با هم خوب باشید تا امام حسین هم باهاتون خوب باشه. بعد دستاشون رو حلقه دادن به هم و دایره گرفتن اما اونا موقع حلقه گرفتن دست اون دختر رو نگرفتن و نمیخواستن تو جمعشون باشه. خلاصه دوباره گفتم که دست این دختر خوب رو هم بگیرید . بالاخره چون من ایستاده بومد اونجا دست وانم گرفتن و بازی ر وادامه دادن.

دختره خیلی خیلی مظلوم بود . حس کردم تو ضعیف کشی گیر کرده. چقدر همدختر فوق العاده زیبایی بود. خدا نگهش بداره.

موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۶/۰۷/۰۵
*حاج آقا*

نظرات  (۲)

۰۵ مهر ۹۶ ، ۱۵:۴۹ خواننده قدیمی
ایشالله خدا به شما هم یه دختر خوب و سالم بده
۰۵ مهر ۹۶ ، ۱۶:۰۸ مامان طهورا
چقدر اتفافات بامزه برای شما میوفته....

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.