روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

فرقی نداره این یا اون

چهارشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۵۵ ق.ظ

فرقی نداره زید باشه یا عمر ، محمود یا حسن ،‌ وقتی میبینی که مسئول بلند پایه مملکت در اوج مصیبت مردم کرمانشاه حرفهای حزبی و جناحی میزنه اگر بخوای کارشون رو توجیه کنی یه جورایی خیانت کردی.

قبلی هم همین رویه رو در پیش گرفت و فعلی هم رفته بین زلزله زده ها و باز هم حرفهای حزبی و جناحی. پس درد مردم کو ؟

انصافت کو ؟

پ ن : مسکن مهر رو بساز و بندازهای محترم و بخش خضصوصی میسازند و دولت فقط زمین و تسهیلات میده و البته وظیفه نظارت هم داره. مسکن مهر هم در دولت قبل ساخته شده و هم در دولت فعلی. برخی ساختمانها هم مثل بیمارستان ها و ... وجود دارد که اخیرا دولت ساخته و باز هم تخریب شده. اما این وسط در 72 ساعت بحرانی منطقه معاون رییس جمهور یا خود رییس جمهور بخواد موج سواری کنه باید تکلیفشون رو با وجدانشون روشن کنند.

پ ن : دوستانی که تمایل به شرکت در صندلی داغ دارند ... ما منتظریم.

 • *حاج آقا*

نظرات  (۲)

 • مامان طهورا
 • حاج آقا در مورد بد اخلاقی و کج خلقی خانم ها هم استاد ما( که استاد حوزه و دانشگاه و مشاور هستن) میگفتن اغلب خانم ها با خوردن آهن و ویتامین ب خلق بهتری پیدا میکنن

  چون کج خلقی یکی از اثرات فقر آهن و کمبود بعضی ویتامین ها در بدن هست

  یک چیز دیگه هم اینکه وقتی آقایون به شما مراجعه میکنن خواهشا یک طرفه قضاوت نکنید حاج آقا لطفا حرف خانم رو هم بشنوید.. اینطوری شاید بتونید بهتر راهنمایی کنید
  پاسخ:
  بله درسته. من خلاصه مشاوره ها رو مینویسم. و الا به این زودی هم قضاوت نکردم.
 • مامان طهورا
 • عه من چرا زیر این پست کامنت گذاشتم؟؟؟؟؟؟

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.