روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

محبوب ترین مطالب

دختر سه نقطه اقبال

شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۶، ۰۷:۵۶ ب.ظ

نمیدونم بگم خوش اقبال یه بد اقبال ، قضاوت با خودتون. 

دختر خانومی زنگ زده که : حاج آقا من از روستایی نزدیک همون روستایی که شما اومدی اونجا برا تبلیغ هستم. ! 

من قبلا یه خاستگار داشتم که پدر و مادرم راضی به ازدواج من با اون نبودن. پسر هرزه ای هم بود وکار ما نگرفت. اما خیلی تو دل من بود.

بعدا پسر دیگه ای به خاستگاری من اومد و من با اون نامزد شدم. البته پسر بدی نبود اما من علاقه زیادی به اون نداشتم.

بعد از مدتی همون پسر اولی با نامزدم دعوا کرد و مجبورش کرد که نامزدم منو طلاق بده.

تو همین گیر و دار یه پسر سومی خاستگار ما شده . اون نامزد دومی هم پشیمون شده از طلاق من. حالا تو این گیر و دار موندم چکار کنم. ! پدر و مادرم هم با این سومی موافق هستند.

شما بودید چی بهش میگفتید ؟ دختره حدود 17 سال داره ، خانواده معمولی و شاید کمی فقیر. گاهی مشاوره دادن از شکافتن اتم سخت تره.  

نظرات  (۱)

  • گل همیشه بهار
  • حاج آقا این که سخت نیست . اولی که هرزه بوده پس هیچ . دومی هم که با یه دعوا از حقش کوتاه اومده و زنشو طلاق داده و پشت و پناه همسرش نبوده اصلا صلاحیت همسری رو نداره. ممکنه فردا دوباره دعوا کنه و دوباره مجبور شه اینو ول کنه . تازه علاقه هم خیلی مهمه که این به اون نداشته. پس دختره با توجه به سن کمی که داره می تونه بین سومی و یا گزینه هایی که بعدا پیش میاد فکر کنه و لزوما هم نباید با سومی ازدواج کنه . این نظر ناقص من بود.
    پاسخ:
    ممنون

    ارسال نظر

    ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.