روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

مطلب جالب

يكشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۷ ب.ظ

جهان نیوز - سید یاسر جبرائیلی: دیروز آقای دکتر علی لاریجانی در دیدار با بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس خبری داده‌اند که به نظرم پایان دهنده همه مباحث حول وضعیت مبادلات مالی ما پس از برجام است. ایشان به گلایه گفته‌اند حتی مشکل بانکی سفارت ایران در انگلیس برطرف نشده است. وقتی مشکل سفارت ایران که از مزایا و معافیت‌های خاص در عرف دیپلماتیک برخوردار است، حل نشده، روشن است که اوضاع به چه سان است.

منتهی آقای لاریجانی دو اشتباه بزرگ مرتکب شده‌اند. 

نخستین اشتباه ایشان این است که از انگلیس بابت این وضعیت گلایه کرده‌اند. ایشان باید بابت وضع امروز نه از انگلیس، که از امضاکنندگان #برجام گلایه کنند و البته خود نیز بابت سهم و نقشی که در نهایی شدن برجام و فقدان نظارت صحیح بر اجرای شروط رهبر انقلاب داشتند، از ملت پوزش بطلبند. پوزش از ملت قطعا به معنی یک عذرخواهی تلویزیونی نیست. پوزش واقعی، کنار کشیدن دست‌اندرکاران برجام از امور کشور است؛ کسانی که سواد کافی برای امضای یک توافق بین‌المللی نداشتند، امتیازهای نقد دادند، وعده نسیه گرفتند و این خسارت محض را به کشور وارد کردند.

اشتباه دوم آقای لاریجانی این است که با خود فکر کرده‌اند موضع مناسبی در مقابل وزیر انگلیسی گرفته‌اند. وقتی شما به وزیر خارجه انگلیس می گویید مشکل مالی سفارت ما نیز حل نشده است، خیال نکنید که گلایه می فرمائید؛ شما در واقع به وزیر انگلیس خبیث بابت این موفقیت برجامی، که همه چیز ستانده و هیچ نداده‌اند، تبریک گفته‌اید.

برجام یک توافق نیست، یک تفکر است. تفکر جریانی که سواد و دانش کافی در سیاست خارجی و روابط بین‌الملل ندارد؛ خیال می‌کند سواد به انگلیسی حرف زدن است و به جای توصیه به علم‌اندوزی سفرا، آنان را امر به زبان‌آموزی می‌کند؛ به دوست بی‌اعتماد و به دشمن خوشبین است؛ به خودی اخم و به دشمن لبخند می‌زند... و ادعای تامین منافع ملی را دارد. برای تامین منافع ملی، باید برای دانشجویان و دانش آموزان این کشور دوره برجام شناسی گذاشت تا برجام تَکرار نشود؛ تا ریشه این تفکر خشکیده شود و عزت ایرانی احیا شود، تا ملت روی رفاه و سعادت را ببیند.

منبع: اینستاگرام نویسنده

.................................

شما تا حالا کسی رو دیدین که تو خونه اش تلویزیون نداشته باشه ؟

 • *حاج آقا*

نظرات  (۵)

 • محمد جلالی
 • وبلاگ خوبی دارید
  خوشحال میشم سر بزنید
  www.hiiran.blog.ir
 • مامان طهورا
 • بله برادرم تا همین یکی دو سال پیش تو منزل تلوزیون نداشتن
  دوست نداشتن تهیه کنن
  تا اینکه پدر خانومشون به عنوان کادو تلوزیون آوردن براشون

  بله من دیدم شخصی را که تو خونه ش تلوزیون نداره و خیلی هم آدم موفقی است !
  ﺑﻮﺩﺟﻪء « ﺟﺎمعة ﺍﻟﻤﺼﻄﻔﻰ » در ﺳﺎﻝ ﺁﻳﻨﺪﻩ ٣٠٥ ﻣﻴﻠﻴﺎﺭﺩ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﭘﻴﺸﺒﻴﻨﻰ ﺷﺪﻩ است .
  ﻛﻤﻚ ﺑﻼﻋﻮﺽ ﺩﻭﻟﺖ ﺑﻪ ﺯﻟﺰﻟﻪ ﺯﺩﮔﺎﻥ ﻛﺮﻣﺎﻧﺸﺎﻩ ٢٨١ ﻣﻴﻠﻴﺎﺭﺩ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﻮﺩ .

  ﺟﺎمعة ﺍﻟﻤﺼﻄﻔﻰ ﻛﺎﺭﺵ ﭼﻴﺴﺖ؟ ﺍﺯ ﻭﻳﻜﻰ ﭘﺪﻳﺎ :

  ﺟﺎﻣﻌﺔ ﺍﻟﻤﺼﻄﻔﯽ ﺩﺭ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺍﯾﻦ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺍﺳﻼﻡ ﺭﺍ ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻃﻠﺒﮕﯽ ﺑﻪ ﻗﻢ ﺍﻋﺰﺍﻡ ﻣﯽﮐﻨﺪ . ﺍﯾﻦ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺩﺭ ﺣﻮﺯﻩ ﻋﻠﻤﯿﻪ ﻗﻢ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺩﯾﺪﻩ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﮐﺴﺐ ﺁﻣﻮﺯﺵﻫﺎﯼ ﻻﺯﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﺻﺪﻭﺭ ﺍﻧﻘﻼﺏ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺑﻪ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺍﻋﺰﺍﻡ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ .
 • گل همیشه بهار
 • سلام دوستان عازم مشهدم. دعای گوی همتون هستم . به شرط اینکه دعام مستجاب بشه

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.