روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب

محکم و استوار

پنجشنبه, ۷ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۵۵ ق.ظ

یکی از خوبی های رهبر انقلاب اینه که با کسی تعارف ندارند. در سخنرانی دیروز خودمحکم و قاطع دولت فعلی و قبلی رو نقد کردند . اون هم نقد جونداری که مو لای درزش نمیرفت. 

سایه رهبر معظم مستدام. 

بی تعارف و شجاعاعانه حرف حق رو گفتند.  افراد انقلابی نما و افرادی که حالا که امکانات مملکن دستشونه ادای اپوزسیون رو در میارن.  بی تقوایی هم این وسط نقش اصلی رو داره. 

  • *حاج آقا*

نظرات  (۱)

میشه بگم رهبر انقلاب خودشون که سی سال همه چی در اختیارشون بوده، دقیقا کجا پاسخگو بودن؟!!
رطب خورده منع رطب چون کند؟!!
پاسخ:
1 . ایشون وظیفه شون تعیین سیاست های کلای نظام هست. کسانی که مسئولیت اجرا رو به عهده دارند باید جواب بدن که این سیاست ها رو اجرا کردند یا نه.
2 . ایشون هیچ وقت اپوزسیون نظام نبودند بلکه همیشه دربرابر حمله ها به نظام به عنوان اولین نفر سینه سپرکردند.  قضیه کشتار منا و فتنه داعش و برجام و ...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.