روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

گفتیم و تمام شد

شنبه, ۹ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۳۷ ب.ظ

چقدر داد زدیم که مسائل اقتصادی کمر مردم را شکسته . قشر مرفه بی درد میخندیدند و میگفتند که شما دنبال منافع حزبی هستید.

چقدر گفتیم که تجملات و اشرافی گری باعث ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین میشه. میگفتند شما تظاهر و ریاکاری میکنید.

چقدر گفتیم بی ضابطه بودن فضای مجازی باعث سو استفاده دشمن میشه . گفتند که شما دنبال بستن اینترنت هستید .

ما وظیفه خودمون رو در حد توانمون انجام دادیم . فحش خوردیم متلک شنیدیم اما حقیقت رو بیان کردیم. امروز این شما هستید که باید پاسخگو باشید.

پ ن : صحبت های احمقانه و نابخردانه معاون کلیددار مملکت که میگوید مسائل اقتصادی بهانه هست و مساله اصلی چیز دیگری است. ظاهرا اقای معاون مرفه و ثروتمند ، هنوز هم از درد اقتصادی مردم بیخبرند++

این مطلب جالب را بخوانید :

عقل سرخ | مهدی محمدی:

دولت آقای روحانی، اگر به صحنه ناآرامی های امروز کشور سیاسی نگاه کند، در حق خود خیانتی نابخشودنی کرده است. اینکه مانند آقای جهانگیری تصور کنند حریفان سیاسی دولت، کسانی را سازمان داده و به خیابان آورده اند، خام اندیشی و توهم محض است. رقبای دولت نه چنین اراده ای دارند و نه چنین اعتقادی. پیش تر هم نشان داده اند که اگر اساس نظام در مخاطره باشد، نخستین کسانی هستند که بساط "خیابانی ها" را جمع می کنند. این هم معلوم است که قبل تر، کدام جریان سیاسی در کشور "کارناوالیسم خیابانی" را تا مرز فتنه گری پیش برده و از آن ارتزاق کرده است. اما اگر دولت اکنون گرانی، بیکاری و بحران بانکی را نبیند و اعتراض مردم به آن را "توطئه رقبا" بنامد، معنای آن این است که هیچ راه حلی در چنته ندارد و اتهام زنی یگانه ابزاری است که برای آن باقی مانده است. بدتر از این، معنای چنین برخوردی از جانب معاون اول رییس جمهور این است که دولت تصمیم دارد کما فی السابق هیچ کاری نکند و با استناد به اینکه "عده ای توطئه کرده اند" بنشیند و عمیق تر شدن بحران اقتصادی را نظاره کند. زمانه انتخابات به سر آمده است و دولت باید این را درک کند. ساختن دوقطبی های انتخاباتی دیگر کارساز نیست. همه آماده اند به دولت کمک کنند از باتلاق "ورشکستگی در دولت داری" بیرون بیاید اما ظاهرا دولت خواستار کمک از کسی نیست. آقای معاون اول به جای خودفریبی خوب است کمی در ورشکستگی مدیریتی دولت خود نظاره کند. رییس جمهور هم که نمی دانیم کجاست.
@mahdi_mohammadi61
ارتباط با ادمین:
@aqlesorkh
  • *حاج آقا*

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.