روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب

چرا دوباره کاری دوستان ؟

چهارشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۴ ق.ظ

اگر بخوام یکی از ایرادات مهم این دولت رو بگم باید بگم دو رویی و دروغگویی دو عیب بزرگ این دولت هست و مطمئنم که چوب این دروغگویی هم خواهد خورد. من گمان نمیکنم دولتمردانی که دروغگو و دو رو هستند نام خوبی از اونها در تاریخ این مملکت باقی بمونه.

بعضی هاشون برای رسیدن به صندلی و پست حاضر شدند تهمت قتل و ادم کسی به دیگران بزنند.

الان هم هی میخوان با دروغ و چرند گویی و تهمت پراکنی اغتشاشات این روزها رو جمع و جور کنند اما خوشبختانه یا متاسفانه ادم دروغگو تدبیر درست و حسابی هم نداره و بجز روسیاهی چیز دیگری نصیبش نمیشه.

پ ن : بعضی خوانندگان یک کامنتهایی مینویسند که عینا همون حرفهای شبکه های اونور ابی هست. البته این خوانندگان چه بسا علاقمه مند به کشور و وطن هستند اما من تعجب میکنم از این حجم سادگی و زود باوری .

یکبار هم قبلا این اتفاق افتاد. سال هشتاد و اشک !

رسانه های اونور ابی بر طبل میر حسین کوبیدند و عده ای هم باور کردند و کاملا به حرف اون شبکه ها گوش کردند و  بدون تحقیق رفتند بهش رای دادن بدون اینکه از افکار و عقاید اون اطلاع داشته باشند.

بعدا همون شبکه ها تبلیغ کردند که تقلب شده و عده ای باور کردند.

بعدا شبکه ها گفتند بریزید تو خیابان و عده ای ریختند.

ماهها طول کشید تا خیلی ها فهمیدند فریب خوردند و اشتباه کردندو از راه رفته برگشتند. الان هم من میبینم که مثلا فلان شبکه یا فلان ادم خبیث میگه تظاهرات مشهد کار فلانیه که با روحانی میانه خوبی نداره. عده ای هم باور میکنند. نشه دوباره همون فاجعه 88 رو تکرار کنید دوستان.

  • *حاج آقا*

نظرات  (۳)

طلبه جان کی از ۸۸ پشیمون شده. خودتون پیش خودتون فکر میکنید و تصمیم میگیرید و قضاوت میکنید و نتیجه قضاوتتون را به همه مملکت هم تعمیم میدید؟هرکسی هم مثل شماها فکر نکرد ،حتما به اونور آب وصله و از اونجا تغذیه میشه.
جدی جدی الان توهم دارید که مشکل روحانیه و اطرافیانش؟
یک روز با لباس مردم برو وسط مردم. خود خود مردم نه اونها که شبیهت میپوشند و حرف میزنند. ببین دقیقا مشکل کجاست.
حاجی انگار کم کم وقت جمع کردن کاسه کوزتون داره میشه
به سلامتی میمونی یا در میری؟
اگه درمیری کجا انشالا؟ سوریه یا روسیه؟
پاسخ:
عمرا. یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرون.
 ان شا الله روزی را خواهید دید که پرچم را بدست صاحب پرچم خواهید سپرد.
هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَىٰ وَدِینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ کُلِّهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ
سلام
خد ان شالله حفظتون کنه این آیات دهن هرچی منافقه رو سرویس میکنه...
ماهم منتظرم...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.