روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب

چند پانوشت !!!

چهارشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۰۶ ب.ظ

خیلی بده که ادم زنها رو با مردها اشتباه کنه. مخصوصا برای مثل من که معمولا سربزیر هستم و اگر حمل بر جانماز اب کشیدن نباشه در مقابل نامحرم معمولا چشمامو درویش میکنم.

خلاصه اینکه امشب از مغازه اومدم بیرون . خانمی رو دیدم که از سرما میلرزید و کاپشنش رو به خودش سفت گرفته بود. دست بلند کرد سوارش کنم. اما من رد شدم و اعتنا نکردم. بعد که کمی حرکت کردم و دقت کردم دیدم ای بابا طرف شلوار کردی پاشه. این اقاست نه خانم.

پ ن : تقصیر کاری بود که روی سرش انداخته بود. عین شال خانمها بود. خب تقصیر من چیه.

از این نمونه اشتباهات الی ماااااااااااااااااااااااااااشا الله برام اتفاق افتاده.

پ ن : خانمی میگفت صبح هوا گرگ  و میش بود و منتظر تاکسی بودم. بعد کلی یخ زدن و دندان قروچه کردن تو سرما بالاخره سوار تاکسی شدم و دستام رو به هم زدم و کمی توش فوت کردم تا گرم بشم. بغل دستم یه خانم چادری کت و پهن بود که تن گرمی داشت و خیلی خوشحال بودم که از گرمای تن این خانم استفاده میکنم.

لذااز فرصت استفاده کردم و خودم  رو چسبوندم بهش.

موقع پیاده شدن فهمیدم ایشون یه اقا بودن که از این پالتو های بلند مشکی به تن داشته اند و من تو هوای گرگ و میش صبح متوجه نشدم.

دوستان وبلاگی مون خونه خریدن . حافظ قران شدن و کلی موفقیت های دیگه. خب اینها نمیخوان شیرینی بدن. اینا همه به برکت دعاهای شبانه روزی حاجی بوداااا.

  • *حاج آقا*

نظرات  (۱)

مچکرم و همچنین...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.