روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

مادر خانواده

دوشنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۹ ب.ظ

اقایی تعریف میکرد که من تو یه شرکت کشتیرانی کار میکردم.

هر وقت کارهای شرکت ما روی ریل بود و به قول معروف کارش گرفته بود کارمندا رو فراموش میکرد و اگر برای حل مشکلی میرفتیم پیش رییس ایشون فورا جواب میدادند بخاطر یه نفر نمیتونم منافع شرکت رو نادیده بگیرم. این دیگه مشکل شماست.

اما هر وقت شرکت به مشکل بر میخورد رییس همه رو جمع میکرد و میگفت همه ما یه خانواده هستیم و باید با وحدت و همدلی این مشکل رو حل کنیم.

یه روز که شرکت به مشکل برخورده بود و رییس همه رو جمع کرده بود ، همین که رییس گفت همه ما یه خانواده هستیم من بلند همین طور که نشسته بودم گفتم : بی زحمت میشه مادر این خانواده رو به من نشون بدین ؟

رییس هم کلی ناراحت شد و کلی بارمون کرد.

حکایت بالا دقیقا حکایت روحانی هست که وقتی رای میخواست دشمن تراشی کرد و بین مردم دو دستگی ایجاد کرد.

حالا که زپرتش قمسور شده اومده میگه تو این اوضاع باید وحدت داشته باشیم و همه یک یباشیم.

اخه یکی نیست بگه بابا تو خودت عامل درجه اول اختلاف تو این مملکتی. با اون وا دادن هات تو مذاکرات هسته ای و این اختلافاتی که تو مردم انداختی خدا از سر تقصیراتت نگذره.

موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۷/۰۲/۳۱
*حاج آقا*

نظرات  (۱)

آخ گفتید....

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.