روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

کار جدید

شنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۰۸:۱۸ ق.ظ

قرار شده هر روز برم به این خانواده معلول سر بزنم و برا بچه هاشون که نمیتونن بیان مسجد کلاس خانگی بزارم. هم درسی و هم غیر درسی. 

نظرات  (۴)

چه عالی خدا خیرتون بده
چه کار خوبی حاج آقا
اجر دنیوی و اخروی داره...
تازه با وبتون آشنا شدم. قبول کنید دید مردم زیاد به طلبه ها خوب نیست و این خیلی جالبه که یک طلبه وبلاگ نویسی میکنه...
من که چندتا از نوشته هاتونو با ذوق خوندم..
▪️ نکته دردناک درگذشت مریم میرزخانی این است که بخشی از کسانی که باعث مهاجرت او و دهها نخبه دیگر شدند از همین الان برای تسلیت گفتن صف گرفته اند!

▪️بخشی از کسانی که تا به یک زن تعرض می شود سرچ می کنند که آیا لباس مناسب پوشیده؟ آیا آرایش داشته؟ چقدر موهایش بیرون بوده؟... تا بفرمایند: تقصیر خودش بوده!

▪️طنز تلخی است روزگار ما! همین مریم میرزاخانی که الان برایش سوگنامه می نویسید اگر ایران بود با همین ظاهر ساده و معمولی اش، موهای کوتاه و پیراهن مردانه؛ گزینش او را رد می کرد و بعید بود بتواند در دانشگاهی تدریس کند!

▪️مریم میرزاخانی به هیچکدام از این تسلیت های فرصت طلبانه شما دیگر نیازی ندارد. به فکر هزاران مریم دیگری باشید که همین الان با سوءمدیریت شما در حال ترجمه مدارک تحصیلی شان هستند که بروند...بروند...
@ehsanmohammadi95
پاسخ:
نه میرزاخانی قرار بود عمر مادام العمر داشته باشه و نه حجاب ربطی به این مساله داره. فقط این وسط عده ای لاشخور و بی غیرت دینی منتظرن یه زن بمیره بیان بگن ای حجاب ای حجاب. . کلا اسمون ریسمون بافتن. برو عمو . برو این دام بر مرغ دگر نه. 
۲۵ تیر ۹۶ ، ۰۰:۱۱ دیارمنتظران
خیلی عالی
اجرتون با خدا

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.