روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

اخلاق یعنی چه ؟

پنجشنبه, ۴ مرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۶ ب.ظ

اخلاق لزوما در شیک حرف زدن نیست. یک بزنگاه هایی هست که ادم با اصل و نسب و ادم متخلق از ادمی که صرفا ادعای اخلاق میکنه از غیر اون شناخته میشه.

بعضی ها - که نوعا ناشناس هم بودند - با ارسال ایمیل تقاضای رمز کردند. من روز رو براشون فرستادم و تقاضا هم کردم که بعد از مطالعه کامنت بگذارند. اما دریغ ار یک تشکر یا یک ایمیل و یا ... .

این همون بزنگاهی هست که ارزشهای اخلاقی افراد متبلور میشه. این مساله برای من یک تجربه خیلی مهم شد و اخیرا تصمیم گرفتم که تا کسی رو خوب نشناسم بهش اعتماد نکنم. من نمیگم ادم خوبیه اما نمیتونم بگم هم ادم بدیه. احتیاط خرج میکنم تا زمانی که بشناسم.

در بین دوستان اینجا افرادی هستند که کاملا میشناسم و مورد اعتماد هستند . منظورم از شناخت اینه که میتونم بهشون به عنوان یک شخصیت حقیقی و واقعی توجه کنم.

از جمله خانم ریحانی مامان طهورا  ع ع م اعظم 48 دختر مادر مقدس خانم ...عی بچه پولدار اقا مرتضی و چند نفر دیگه .

و لله الحمد

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۵/۰۴
*حاج آقا*

نظرات  (۵)

بنده که تشکر کردم و کامنت گذاشتم
رمز پست قبل چی به بنده هم میدید یا خیر
پاسخ:
شما بزرگوارید و قابل احترام. اما اون مطلب من مضایقه ندارم اما مناسب شما نیست.
۰۴ مرداد ۹۷ ، ۲۳:۳۳ دخترمادرمقدس
سلام علیکم.
پست قبلی رو که رمز گذاشتین و درخواست کردم فکرکردم صلاح ندونستید که بهم ندادیداصرار هم نکردم اگر این پست رمز دار جدید رو صلاح میدونید ممنون میشم رمز بدین.
هر طور راحتید
۰۵ مرداد ۹۷ ، ۱۲:۴۳ بانوی امین
حاج آقاا دل نازک شدینا
من ایمیل نداشتم...عفو بفرمایید(اینقد دلم میخواست بدونم‌پشت اون پست چی نوشتید)😊
من دیر رسیدم؟
بهم رمز نمیدین؟
http://meslehichkass.blogsky.com

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.