روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

محبوب ترین مطالب

ترفند مشاوره

شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۵ ب.ظ

مشاورها ترفندهای خاصی دارند. حتی کسانی که تعبیر خواب هم میکنند گاهی این کارو میکنند.

خب من میخوام یکی از اون ترفند ها رو برای شما بگم.

یکی از مهمترین ترفندهای مشاوره اینه که وقتی کسی برای مشاوره مراجعه میکنه و مثلا میخواد درباره مشکل خانوادگی مشورت کنه اقای مشاور ممکنه چند تاسوال هم بپرسه که به نظر شما بی ربط بیاد .

و حتی تو دلتون بگین این اقا مگه مریضه که داره این چیزا رو میپرسه ؟

اخه شغل دایی من چه ربطی داره به مشکل من با خانومم؟ یا مثلا ممکنه از وضعیت تحصیلی شما بپرسه یا بپرسه که کدوم مدرسه درس خوندین و شما با تعجب بگین اخه چه ربطی داره ؟

یا مثلا به مشاور میگین من از لحاظ معنوی داغونم . اما مشاور ازشما میپرسه رشته تحصیلی تون چیه ؟ و شما هم تو دلتون میگین اخه چه ربطی داره ؟

اما معبر خواب و یا مشاورین گاهی از حس شما و استقبال شما از جواب سوال دادن و نوع حرف زدن شما میتونن روحیات شما رو حدس بزنند.

تجربشو داشتین ؟

 • *حاج آقا*

نظرات  (۱)

 • طوبای فاطمه
 • زیادددددد
  پاسخ:
  چی زیاد ؟

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.