روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

توضیحی درباره سلیطه

سه شنبه, ۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۴۲ ق.ظ

توضیح این مطلب +

بعضی زنها روسری شون رو تو خیابون در میارن و از لحاظ کلامی هم کاملا خودشون رو به انواع متلک ها و الفاظ زشت مسلح ! میکنند که اگر کسی بهشون بگه خانوم حجابت کو ؟ فورا اون طرف رو به رگبار حرفهای درشت و زشت ببندند و با غوغا سالاری و بی شرمی طرف رو از کارش پشیمون کنند. بعد هم فیلم بگیرن و بگن بعله ما چقدر شجاع هستیم! ما میتونیم بی روسری و یا حتی بی تنبون ! تو خیابون جولون بدیم. این سلطیه گری همون کاریه که علینژاد و دوستانش میکنند.

.

به خانواده بیچاره ای کمک مالی میکردم. تازگی فهمیدم که اولا وضعشون به اون بدی که من فکر میکردم نبوده و ثانیا از مغازه های اطراف کلی جنس قرضی خریدن و بدون پرداخت بدهی از محلشون اسباب کشی کردن و رفتند.

دیگه به شدت نسبت به افرادی که اظهار فقر مالی میکنند به دیده شک نگاه میکنم. خدا نکنه یه روز بشیم مث چوپان دروغگو که هر چی هم طرف بگه من بیچاره هستم کسی باورش نشه.

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۷/۰۸/۰۸
*حاج آقا*

نظرات  (۱)

خیلی بده
دارن بی اعتمادی رو گسترش میدن

چند سال پیش من و دوستم برای یه خانمی که میگفت وضع مالیش خوب نیست کمک جمع کردیم جهیزیه دخترش رو جور کنه.
هر کی هر جنسی داشت که نو بود و به درد جهیزیه میخورد اورد و یه مقدارم پول جمع شد.
بعد یکسال فهمیدم اون خانم تمام جنسهارو تو خونه خودش و برای خودش داره مصرف میکنه نه جهیزیه دخترش و ... معلوم نیست سر اون پولا چی اومده
واقعا نمیدونم کار درستی کردم که از دیگران کمک خواستیم و کمک جمع کردیم یا نه.
پاسخ:
دقیقا سر من هم اومده

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.