روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

محبوب ترین مطالب

خیر دیدن

يكشنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۰۷ ب.ظ

یادتونه گفته بودم  اونایی که دور و بر این اقا پلکیدن یه روزی ابروشون میره ؟

شوخی نیست که کسی باابروی یک سید روحانی خدمت گذار که در جوار حرم رضوی مشغول خدمت هست بازی کنه توقع داشته باشه که عاقبت بخیر بشه . حالا ببینید که خیلی از دوستان و همراهانش از دستش شاکی اند و تف به صورتش میندازن .

میگن یه جوری با مردم باش که تا وقتی در پست و مقام هستی مردم برات دعا خیر کنند و روزی که از پست و مقام کنار میری مردم ناراحت میشن. اما بعضی ها برعکس شده اند. الان طرفدارای خودش بیشتر خوشحال میشن زودتر دوران این اقا سر بیاد.

این درس رو تو زندگی از بزرگان اهل معرفت بارها شنیدم که اگر کسی به اهل علم توهین کنه خیر تو زندگیش نمیبینه. من به این حرف رسیدم. خیر نمیبینه. این خط و این نشون.

  • *حاج آقا*

نظرات  (۱)

خیر ندیدن و سیلی امام رضا یه طرف
اینکه این جناح خودشون هم به خودشون رحم نمیکنن یه طرف دیگه
همه با هم یک صدا میگفتن امید و تدبیر فقط با موسیو روحانی. حالا که گندش دراومد میخوان خودشونو تبرعه کنن فیلم بازی میکنن که با این نیستیم
مثل سلبریتی ها که حالا توئیت شکایت از دولت میزنن. نمیگن نونی بود که خودشون گذاشتن تو دامن ملت

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.