روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

شرح دو سه شب قبل

سه شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۱۷ ب.ظ

درباره دختران طلبه میپرسند .

به مناسبت میلاد پیامبر صلی الله علیه و اله سخنرانی کردم. گفتم که ایشان پدر معنوی هستند و بعد هم درباره لزوم اطاعت و احترام پدر صحبت کردم. جلسه کاملا تحت تاثیر بود. اینکه جز در انجام حرام و ترک واجب به حرفشون گوطش بدین و ... . 

بعد جلسه که میخواستم سوار ماشین بشم اینها هم از بغل من رد شدند اما بعد برگشتند و سوال پرسیدند که حالا اطاعت پدر کنیم  یا تحصیل علم؟ در ضمن صحبت ها کم کم مساله شخصی شون هم لووو رفت . من واقعا دلم گرفت. دختر هستند. میفهمی؟ دختر. و ما ادراک ما دختر. 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۸/۲۹
*حاج آقا*

نظرات  (۵)

عالی
۲۹ آبان ۹۷ ، ۱۴:۴۹ علی زیرایی
دنبال شدید
پاسخ:
ممنون
بهشون می گفتی حرف پدر رو گوش بدید البته درصورت بودن خواستگار مناسب
دروس حوزوی رو می شه غیر حضوری با نوار هم خوند
پاسخ:
شما طلبه اید ؟
من طلبه نیستم همکارم دروس حورزوی رو به صورت غیر حضوری با نوار می خوند سطح دو رو تمام کرد با معدل بالای 19 با وجود دو بچه واشتغال +همسر مشکل دار خلاصه زندگیش رو مدیریت کرد
فقط برا امتحانات یه هفته قم می رفت
پاسخ:
سعادتی نصیب دوستتون شده.
۰۳ آذر ۹۷ ، ۱۷:۵۰ یه بنده خدا
سلام
بر عاقبت بخیری شون دعا کنید
پاسخ:
سلام

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.