روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

میلاد نور

جمعه, ۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۱۳ ق.ظ

ایام میلاد موفور السرور نیر اعظم رسول اکرم و کشاف حقایق و دقائق امام جعفر صادق علیهما و الهما السلام است . جا دارد پیشانی شکر به ساحت قدس پروردگار عالم بساییم بخاطر نعمت عظیم نبوت و امامت محمد و ال محمد صلوات الله علیهم .

حقیقتا  نمیتوانم خوشحالی خودم را از این عید در قالب جملات ادا کنم. چنان دلم به عشق ان جناب لبالب از عشق و محبت شده که دوست دارم سرم را خاک پایشان و خاک پای نکران و غلامانشان کنم.

وجود نازنینی که عالی ترین مراتب اخلاص و توحید از وجناتشان هویدا بود. نور عظیمی که جهان را از نور خود روشن ساخت. و شفیع بزرگ الهی که ان شا الله دستگیر همه ما خواهد بود.

پ ن : تو مسجدمون جشن خواهیم داشت. برای برگزاری جشن اگر پیشنهادی دارید بفرمایید.

حال خوشی دارم . جوری که اگر کسی حاجتی داشته باشه دوست دارم با کمال میل در خدمتش باشم. به یمن وجود نازنین حضرت محمد مصطفی صلوات الله علیه و اله

موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۷/۰۹/۰۲
*حاج آقا*

نظرات  (۴)

یکی بیاد استنداپ قرآنی اجرا کنه ...
پاسخ:
چطوری؟
۰۲ آذر ۹۷ ، ۲۱:۲۵ واگویه یه وبلاگ داره در blogsky
خوش باشین
۰۲ آذر ۹۷ ، ۲۲:۵۴ مهدی سلمانی ماهینی
چنان دلم به عشق آن جناب لبالب از عشق و محبت شده که دوست دارم سرم را خاک پایشان و خاک پای نوکران و غلامانشان کنم. (نوشته حاج آقا)

= پدر عاشقی بسوزه که عاشق را چون مجنون میکنه
حاج اقا تو این ایام برای منم دعا کنید خدا لطف کنه و قضیه سرکار رفتنم درست بشه ممنون انشالله خودتون هم حاجت روا بشید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.