روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

طلبگی یعنی توکل داشتن ، رنگ بی رنگی به تن انداختن / اینجا : دانشگاه کوچک من

روزهای عاشقی یک طلبه

بسم الله الرحمن الرحیم طلبه شدم ، نه به اجبار و نه به طمع ، به عشق و علاقه ، و با توکل بر خدای متعال قدم در این راه گذاشتم. .............. محور طلبگی جز عشق چیزی نیست ............... عشق به دو چیز : عشق به خدا و عشق به خدمت ....................... عاشق بودن باعث میشه که ادم کارهای عجیبی کنه ، و اتفاقات خاصی رقم بخوره. ................. این که یه نفر از یه خانواده ی نسبتا پولدار و سرشناس تصمیم بگیره طلبه بشه برا خودش حکایت ها داره ............. اینحا از روزهای زندگی ام مینویسم..... بنای اینجا بر تایید کامنت ها هست اما قانون اصلی اینه که من هر کامنتی رو صلاح بدونم تایید میکنم. پس همیشه احتمالش هست که کامنتی عمومی نشه و فقط خودم بخونم.

محبوب ترین مطالب

حاج اقا روح الله شاه ابادی

دوشنبه, ۶ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۴۶ ب.ظ

حاج اقا روح الله شاه ابادی هم به دیار باقی شتافت.

مرد پاک و اسمانی

حیف که مثل خیلی های دیگه ناشناس بود.

طوبی له و حسن ماب

عکس از خبرگزاری مهر.

 • *حاج آقا*

نظرات  (۲)

حاج اقا، چند روز پیش شبکه الجزیزه یه مستندی رو نشان داد که توی اون ورزشکاران ایرانی وقتی در مسابقات بین المللی مجبور هستند که با ورزشکاران اسرائیلی مسابقه ندن، بخاطر اینکه تیم ایران محروم نشه به دروغ اعلام مصدومیت می کنن.
پسر جونی رو نشان می داد که گریه می کرد که می خواد بره مسابقه بده اما مربی اش مجبورش می کرد که نره .و می گفت می گیم مصدوم شدی که محروم ات نکنن

خدا و روزقیامت واقعیت داشته باشه کسانی باعث و بانی ترویج و نفاق در جامعه شدن، باید پاسخگو باشن. موافقین؟
 • گل همیشه بهار.
 • حاج آقا یه مشاوره غیر مرتبط.دختر من چهار و نیم سالشه و چون همبازی نداره رفتم و از یکی از همسایه های مطمئن خواهش کردم که دخترشو برای بازی بفرسته. اونم هر روز میفرسته متوجه شدم که این دختر کوچولو دخترمو مجبور میکنه که با هم ازدواج بازی کنن. ینی کل مراسم عروسیو اجرا میکنن و آخرشم لامپا رو خاموش می کنن و می رقصن.به نظر شما این آسیب میزنه به دخترم؟
  چه جوری مسیر بازیو عوض کنم؟
  پاسخ:
  سلام. راهشو بلد نیستم. اما در کلاسهای اموزش مشاوره و کتابهای روانشناسی خواندم که بچه ها در یک سنی علاقه پیدا میکند نسبت به اعضای خاص خودشون اطلاع پیدا کنند. به همین خاطر سعی میکنند اونو به هم نشون بدن . ( با عرض معذرت) . اما بچه هایی که بیش از حد دراین وادی ها هستند معلومه که پدر و مادر اونها تو خونه رعایت یه چیزهایی رو نمیکنن که بچه یه چیزهایی رو دیده و شنیده. و یا فیلمهای در خانه دیده که نباید میدیده. این مساله ور حتما حتما پیگیری کنید و با یه مشاور مذهبی در میان بگذارید. به هیچ وجه از کنار این مساله حتی برای یک روز هم به سادگی عبور نکنید. تا زمانی که نتیجه مشاوره هم روشن نکنه  ارتباط این دو تا رو قطع کنید. انحرافات جنسی در هر سنی به شکل مخصوص خودش هست. ان شا الله خداوند دخترتون رو از همه بلاها حفظ کنه و سعادتمند قرار بده.

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.